xbox-zone

Strefa dla graczy
Recenzje vlogowe na serwisach dla graczy

Recenzje to dla wielu clue każdego serwisu growego. Wśród setek recenzji pisanych, które zalewają Internet od lat, pojawiają się jednak coraz bardziej nowoczesne i innowacyjne, przedstawiane w formie audiowizualnej.

Recenzje video to nowy trend wśród dziennikarzy związanych z serwisami growymi. Przede wszystkim recenzje video dają dużą przewagę pod względem pozycjonowania – chociażby na Facebooku w Edge Rank wyżej notowany jest film niż sam link.

To z pewnością jeden z plusów tego typu rozwiązań. Recenzja video pozwala także pokazać fragmenty gry, dzięki czemu oglądający sam może ocenić płynność gry czy poziom grafiki na poszczególnych detalach.

Jest to zdecydowany plus względem recenzji pisanej, która nie daje takiej możliwości. Jednocześnie coraz popularniejsze są wszelkie formy audiowizualne z racji tego, że ludzie coraz mniej i rzadziej czytają.

Obejrzenie 5-minuowej recenzji często jest bardziej zachęcające niż czytanie stron pełnych tekstu. Z tych powodów recenzje video stają się coraz bardziej popularne.

https://warriorchairs.com/pl