xbox-zone

Strefa dla graczy
Planeta gracza jako przykład serwisu growego

Wśród mnóstwa serwisów growych ciężko jest znaleźć te perełki, które naprawdę warto śledzić. Dlatego niżej przybliżona zostanie planetagracza.pl, abyście mogli ocenić, czy jest to strona dla Was. Plusem są tutaj bez wątpienia autorskie materiały video. To za pomocą tego typu przekazu redakcja często przygotowuje recenzje gier, co choć jest coraz popularniejsze, to wciąż nie jest to spotykane wszędzie.

Tymczasem recenzje video są bardzo przystępne w odbiorze, dlatego też coraz więcej ludzi z nich korzysta. Planetagracza.pl to dla fanatyków gier serwis kompleksowy – znajdą tutaj właściwie wszystko, czego mogliby chcieć. Tak więc są tutaj newsy, rozbudowane zapowiedzi wchodzących na rynek gier czy też relacje z targów, dokładnie przedstawiające najnowsze trendy związane ze sprzętem i grami. Jest też tutaj coś, o czym wiele serwisów growych zapomina, czyli testy sprzętu komputerowego.

Tymczasem dla wielu jest to aspekt równie ważny, co recenzje samych gier – w końcu żeby w nie grać, trzeba mieć do tego odpowiedni sprzęt.