xbox-zone

Strefa dla graczy
Mobilne myjnie samochodowe

Mobilne myjnie samochodowe jeszcze do niedawna nikt nie marzył nawet o takiej możliwości by jego samochód został umyty bez wyjeżdżania w trasę, miłym zaskoczeniem było pojawienie się myjni bezdotykowych lub samoobsługowych natomiast mobilne to już szczyt wygody.

Oferta takich myjni jest bardzo bogata skierowana nie tylko do właścicieli samochodów osobowy, ale przede wszystkim ciężarowych, dostawczych.

Kto korzysta z takich myjni? Wiele osób, która po prostu z braku czasu lub innych powodów nie chce jeździć do myjni tym bardziej, że często wiąże się też z długim czasem oczekiwania wówczas wystarczy, że zadzwonią i umówią mycie w dogodnym dla siebie miejscu. Tym bardziej, że nie każdy posiada myjki wysokociśnieniowe.

Z takiej oferty bardzo często korzystają również firmy wykonujące reklamę na pojazdach, dlaczego? Ponieważ przed oklejeniem pojazdu powinien być on umyty po to by pod folią nie pojawiły się brudy, które są na samochodzie.

Jest to przydatne szczególnie w przypadku oklejania dużego samochodu, ponieważ jego samodzielne umycie może być po prostu niemożliwe.

schaltgetriebe fiat qubo