xbox-zone

Strefa dla graczy
tunel suszący

Marynarka wojenna od zawsze odgrywała poważną rolę w niemal każdej wojnie. Statki, okręty, łodzie – każda z nich znacznie wspomogła obronę dostępu do morza obcym wojskom.

Łodzie podwodne są tutaj jednym z najważniejszych i najbardziej skutecznych pojazdów, jakim przyszło walczyć na morzu. Te, produkowane dzisiaj, choć kształtem nadal przypominają łodzie sprzed lat, znacznie się od nich różnią funkcjonalnością.

Pierwsza rzecz, która wyróżnia współczesne łodzie podwodne, to fakt, że są praktycznie niewykrywalne przez różnego rodzaju radary. Jak to możliwe? Zastosowano tutaj wysokiej klasy silniki Noworosyjsk.

Są tak skuteczne, że żadne sprzęty nie są w stanie podać lokalizacji tej łodzi podwodnej – zaraz po zanurzeniu dosłownie jej nie widać, co świadczy o zaawansowanej technologii łodzi. Pisząc o łodziach podwodnych, trzeba też wspomnieć o rosyjskich poduszkowcach.

Te skuteczne okręty wojenne są wyposażone w wysokiej jakości sprzęt bojowy i stanowią obok łodzi podwodnych chlubę rosyjskiej armii.

termet g 19 01 https://koparki.pl/filtr-oleju-silnikowego/