xbox-zone

Strefa dla graczy
Czy ogromna liczba nadawców na Facebooku może być plusem?
Lokale inwestycyjne APM Development

Współczesne media, przede wszystkim te nowoczesne, słyną z tego, że można znaleźć w nich ogromną ilość rozmaitych informacji. Często uznajemy to za wadę – w takim natłoku bardzo łatwo możemy przeoczyć coś, co powinno być dla nas ważne. Warto jednak wiedzieć, że sytuacja, w której otrzymujemy komunikaty od znaczącej liczby nadawców, ma także swoje zalety.

Jeden z optymistycznych aspektów takiej sytuacji możemy zaobserwować w nowoczesnych mediach, na przykład na Facebooku. To właśnie tutaj niemal każdy chętny ma możliwość wyrażenia swojego zdania i wysłania odpowiednich informacji w świat. Dzięki temu nie jesteśmy ograniczeni do otrzymywania komunikatów uznawanych za słuszne przez określone osoby, na przykład grupy nacisku czy rządzących.

Niestety, nie można też uznać tego za sytuację idealną. Często pomijamy alternatywne źródła informacji, wyłącznie z powodu własnej niechęci. Najchętniej oglądamy na swojej tablicy takie komunikaty, które są spójne z tym, czego dowiedzieliśmy się do tej pory.

Pomimo szerokich możliwości poznawania wielu kierunków myślenia, najczęściej z nich nie korzystamy. Co najważniejsze, zwykle robimy to z własnej woli lub z nieświadomości.

agencje reklamowe w poznaniu