xbox-zone

Strefa dla graczy
ASO

ASO to skrót od Autoryzowana Stacja Obsługi innymi słowy jest to po prostu serwis / warsztat samochodowy gdańsk , ale utworzony przez producenta lub dystrybutora konkretnej marki lub marek samochodów.

Jeszcze do niedawna właściciel samochodu zobowiązany był przez określony czas do serwisowania samochodu w określonej stacji na czas obowiązującej gwarancji dziś te przepisy uległy zmianom zgodnie z prawem unijnym.

Warto jednak skorzystać z takiej formy serwisowania samochodu, oczywiście są sytuacji, kiedy nie ma możliwości udania się do konkretnej stacji i wtedy pojawia się problem aczkolwiek nie biorąc pod uwagę sytuacji wyjątkowych jest to bardzo racjonalna forma sprawdzania i przeglądu samochodu.

Jeśli samochód nowy jest nadal na gwarancji, ale został sprzedany kolejnej osobie to wraz z gwarancją wówczas kolejny posiadacz samochodu może korzystać z autoryzowanych stacji.

Korzyści płynące z tego rodzaju stacji są oczywiste: dostępności części zamiennych oraz bezpłatna naprawa, jeśli takowa konieczność występuje.

24h/d Tyre services www.horyzontwrazen.pl